2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging, beheer en onderhoud StadsDRIPs
Beschreibung: De gemeente Den Haag beschikt op dit moment over circa 60 Dynamische Route Informatiepanelen (DRIPs) verdeeld over de stad. Een deel van deze DRIPs, 41 stuks, hebben het einde van hun levensduur bereikt met als gevolg dat de werking niet meer gegarandeerd kan worden. Een ander deel dienen de komende jaren verwijderd te worden en komen niet in aanmerking voor vervanging. Daarnaast dienen er 2 nieuwe reserve StadsDRIPs geleverd te worden voor de inzet bij eventuele calamiteiten. Dit is dan ook de reden waarom de afdeling Bereikbaarheid en Verkeersmanagement, onderdeel van Dienst Stadsbeheer, een Europese aanbesteding op de markt wil zetten om een geschikte marktpartij te vinden voor het leveren, plaatsen, beheren en onderhouden van 41 StadsDRIPs.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung, 34992000 Zeichen und beleuchtete Zeichen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000