700474-2023 - Wettbewerb
Belgien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Raamovereenkomst voor een Media Agency met focus op digital performance marketing
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor een Media Agency met focus op digital performance marketing
Beschreibung: Het Bestuur wenst voor deze opdracht een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer. De raamovereenkomst heeft als voorwerp het aanstellen van een media agency voor:•Opzetten en uitvoeren van verschillende digitale en niet-digitale campagnes voor verschillende doelgroepen. Het creatieve luik in de campagnes neemt Odisee grotendeels voor zijn rekening - we zoeken echt voornamelijk performance management op dit vlak; •Optimaliseren en opvolging van SEA-campagnes voor Odisee afgestemd op SEO; •Learnings en inzichten halen uit Google Analytics 4 aan de hand van een correcte tracking vanuit Google Tag Manager.Zij beoogt een kader vast te leggen dat als basis zal dienen voor de gunning van toekomstige afzonderlijke deelopdrachten (bestellingen). De raamovereenkomst doet geen alleenrechten ontstaan in hoofde van de opdrachtnemer. De geraamde opdrachten zijn niet bindend.
Interne Kennung: 11/15/2023 3:45 PM 3PID245 2023/10 - ID245
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor een Media Agency met focus op digital performance marketing
Interne Kennung: 2023/10 - ID245