See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pn. „Realizacja strategii ZIT MOF Kraśnika poprzez rozwój e-usług”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Realizacja strategii ZIT MOF Kraśnika poprzez rozwój e-usług””. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Realizacja strategii ZIT MOF Kraśnika poprzez rozwój e-usług”, projekt nr FELU.02.02-IZ.00-0011/24 w ramach Działania 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1, 2, 3, 4), Priorytetu II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 – zwanym dalej projektem. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę licencji i wdrożenie portalu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego (dalej MOF), 2) dostawę licencji i wdrożenie aplikacji mobilnej, 3) dostawę licencji i wdrożenie systemu karty mieszkańca, 4) dostawę kart plastikowych – 2 500 szt., 5) dostawę drukarek do kart – 4 szt., 6) dostawę czytników kodów – 8 szt., 7) opracowanie i wdrożenie e-usług, 8) integrację systemu karty mieszkańca z systemami jednostek organizacyjnych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 5. Wykonawca wykona zamówienie z uwzględnieniem zapisów SWZ, załącznika nr 1 do SWZ oraz umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 601906-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - opublikowane zostało wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 Pzp, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Ogłoszenie to zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72317000 Datenspeicherung, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30216200 Magnetkartenleser, 30160000 Magnetkarten
5. Los
Los: LOT-0001