70048-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzebież w roku 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzebież w roku 2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebież w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung666456-2024
Interne KennungS.270.7.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuje, iż w dniu 23.09.2024 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach nr 570921-2024 . Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Leśnictwo Nowe Warpno, Myślibórz, Pienice, Mazańczyce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Nowe Warpno, Myślibórz, Pienice, Mazańczyce w roku 2025.
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12.1. do SWZ, Załącznik nr 12.2. do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, (2) atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (3) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (4) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Leśnictwo Drogoradz,Turznica, Tatynia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Drogoradz,Turznica, Tatynia w roku 2025.
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Leśnictwo Poddymin,Zalesie,Dobra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Poddymin,Zalesie,Dobra w roku 2025.
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Leśnictwo Tanowo,Siedlice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ubocznego użytkowania lasu, utrzymania dróg przeciwpożarowych, utrzymania dróg leśnych oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Tanowo,Siedlice w roku 2025.
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Szkółka Leśna Tatynia,nasiennictwo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebież w roku 2025.
Interne KennungPakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft