See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hydrometrická přístrojová technika – obnova a doplnění přístrojového vybavení – přístroje pro měření průtoku
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je dodávka přístrojů pro měření průtoku: Část č. 1 VZ: ADCP pro měření velkých toků - Dálkově ovládaný plovák ke stávajícím typům ADCP - počet 1 ks Část č. 2 VZ: ADCP pro měření malých toků - ADCP pro měření malých toků - počet 2 ks Část č. 3 VZ: Přístroje pro měření průtoku pomocí fluorescenční metody - Přístroje pro měření průtoku pomocí fluorescenční metody - počet1 ks Součástí plnění je dodávka včetně příslušenství, dokumentace a manuálů, které musí být psány v češtině, dopravy, seznámením obsluhy s technikou, záruka hardware a software. Provoz pořízených přístrojů bude zajišťován jednotlivými pobočkami a pracovišti ČHMÚ. Dodavatel zabezpečí dodání techniky na zadavatelem určenou lokalitu a uvede techniku do plného provozu, což bude potvrzeno předávacím protokolem. Zadavatel požaduje, že součástí plnění musí být dvouletý záruční servis na dodaná zařízení. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003726) („Projekt“). Zadavatel rozdělil tuto veřejnou zakázku na 3 samostatné části. Účastník zadávacího řízení může podat nabídku na jednu, dvě nebo na všechny části veřejné zakázky. Nabídky na každou část budou posuzovány a hodnoceny odděleně dle § 101 odst. 1 zákona. Zadavatel může tedy vybrat jako nejvhodnější nabídku účastníka pro jednu, dvě nebo na všechny části dle § 101 odst. 2 zákona. Část 1 veřejné zakázky/ Dálkově ovládaný plovák ke stávajícícm typům ADCP Část 2 veřejné zakázky/ADCP pro měření malých toků Část 3 veřejné zakázky/Přístroje pro měření průtoku pomocí fluorescenční metody Více informací uvedeno v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: VZ-2025-0533
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 veřejné zakázky/ Dálkově ovládaný plovák ke stávajícím typům ADCP
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je dodávka přístrojů pro měření průtoku: Část č. 1 VZ: ADCP pro měření velkých toků - Dálkově ovládaný plovák ke stávajícím typům ADCP - počet 1 ks Součástí plnění je dodávka včetně příslušenství, dokumentace a manuálů, které musí být psány v češtině, dopravy, seznámením obsluhy s technikou, záruka hardware a software. Provoz pořízených přístrojů bude zajišťován jednotlivými pobočkami a pracovišti ČHMÚ. Dodavatel zabezpečí dodání techniky na zadavatelem určenou lokalitu a uvede techniku do plného provozu, což bude potvrzeno předávacím protokolem. Zadavatel požaduje, že součástí plnění musí být dvouletý záruční servis na dodaná zařízení. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003726) („Projekt“). Více informací uvedeno v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: VZ-2025-0533/část 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 veřejné zakázky/Přístroje pro měření průtoku pomocí fluorescenční metody
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je dodávka přístrojů pro měření průtoku: Přístroje pro měření průtoku pomocí fluorescenční metody - počet 1 ks Součástí plnění je dodávka včetně příslušenství, dokumentace a manuálů, které musí být psány v češtině, dopravy, seznámením obsluhy s technikou, záruka hardware a software. Provoz pořízených přístrojů bude zajišťován jednotlivými pobočkami a pracovišti ČHMÚ. Dodavatel zabezpečí dodání techniky na zadavatelem určenou lokalitu a uvede techniku do plného provozu, což bude potvrzeno předávacím protokolem. Zadavatel požaduje, že součástí plnění musí být dvouletý záruční servis na dodaná zařízení. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003726) („Projekt“). Více informací uvedeno v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: VZ-2025-0533/ část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 veřejné zakázky/ADCP pro měření malých toků
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je dodávka přístrojů pro měření průtoku: ADCP pro měření malých toků - počet 2 ks Součástí plnění je dodávka včetně příslušenství, dokumentace a manuálů, které musí být psány v češtině, dopravy, seznámením obsluhy s technikou, záruka hardware a software. Provoz pořízených přístrojů bude zajišťován jednotlivými pobočkami a pracovišti ČHMÚ. Dodavatel zabezpečí dodání techniky na zadavatelem určenou lokalitu a uvede techniku do plného provozu, což bude potvrzeno předávacím protokolem. Zadavatel požaduje, že součástí plnění musí být dvouletý záruční servis na dodaná zařízení. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003726) („Projekt“). Více informací uvedeno v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: VZ-2025-0533/ část 2