2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud Stichting Onderwijsgroep Amersfoort
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening Zie omschrijving bij perceel
Interne Kennung: EA/ITX/2025/OGA/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening voor de diverse locatie van Stichting Onderwijsgroep Amersfoort 7 locaties Omvang: ongeveer XXXXXXXXXX m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, les-,praktijklokalen en gymzalen
Interne Kennung: 1