2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technická infrastruktura Sever, 1. etapa, sdružené trasy - projektová dokumentace v BIM
Beschreibung: Předmětem je zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby pro stavbu Technická infrastruktura Sever, I. etapa, Sdružené trasy, zapracování připomínek DOSS do DPS, zpracování dokumentace pro podání žádosti na stavební úřad a konzultační činnost a zpracování dokumentace pro provádění stavby. Projektová dokumentace bude zpracována za využití metody BIM.
Interne Kennung: 0227009334
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001