See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van brandstof voor voertuigen via tankkaarten voor een periode van 4 jaar voor groep Dilbeek en politie Dilbeek
Beschreibung: Aankoop van brandstof voor voertuigen via tankkaarten voor een periode van 4 jaar voor groep Dilbeek en politie Dilbeek
Interne Kennung: PPP07V-2085/5369/2025001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop van benzine, diesel en AdBlue
Beschreibung: Aankoop van benzine, diesel en AdBlue
Interne Kennung: 2025001_1
Los: LOT-0002
Titel: CNG
Beschreibung: CNG
Interne Kennung: 2025001_2