70063-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – A05.19.2024 Verbijzonderde interne controle (VIC) diensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A05.19.2024 Verbijzonderde interne controle (VIC) diensten
Beschreibung: De VIC werkzaamheden zijn erop gericht om inzicht te verkrijgen in de rechtmatige totstandkoming van de baten, lasten en balansmutaties, zoals deze in de jaarrekening tot uitdrukking komen. Jaarlijks stelt de concerncontroller een intern controleplan op, dat vastgesteld wordt door het college. In dit interne controleplan is aangegeven welke processen getoetst zullen worden, door wie de toetsing zal plaats vinden, op welke wijze de communicatie plaats vindt en de verwachte momenten waarbij een rapportage zal worden verstrekt. Middels onderhavige aanbesteding zoeken wij een Opdrachtnemer voor de Verbijzonderde interne controle (VIC) diensten voor de volgende vijf processen: Europese aanbestedingen; Uitkeringen; WMO; Subsidies en Bouwleges. Zie aanbestedingsleidraad voor meer informatie over de opdracht. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: A05.19.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: VIC diensten
Interne Kennung: 1