2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania Splunk Enterprise 3500GB/day oraz Splunk Enterprise Security 3500GB/day lub oprogramowania równoważnego w modelu subskrypcyjnym na okres 12 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa oprogramowania Splunk Enterprise 3500GB/day oraz Splunk Enterprise Security 3500GB/day lub oprogramowania równoważnego w modelu subskrypcyjnym na okres 12 miesięcy wraz z Gwarancją, w tym gwarancją producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 537543-2025
Interne Kennung: PN/64/25/HCKY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 2 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Splunk Enterprise 3500GB/day oraz Splunk Enterprise Security 3500GB/day lub oprogramowania równoważnego w modelu subskrypcyjnym na okres 12 miesięcy wraz z Gwarancją, w tym gwarancją producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.