2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien landschapselementen en natuurterreinen Laarbeek 2026 ev - Gemeente Laarbeek
Beschreibung: De uit te voeren werkzaamheden betreft het ecologisch maaien en afvoeren van graslanden, oevers en zandpaden binnen de gemeente Laarbeek voor de periode 2026 tot en met 2029. Deze werkzaamheden maken onderdeel uit van het beheer van natuurterreinen en landschapselementen, zoals vastgelegd in de beheerplannen en werkplannen van de Bosgroep Zuid Nederland. Het maaibeheer is gericht op het behoud en de versterking van natuurwaarden, het verhogen van de biodiversiteit en het realiseren van een soortenrijk en gestructureerd landschap. De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van een werkomschrijving waarin de gewenste uitvoering en kwaliteit, maar ook de terreinen, maaifrequenties, uitvoeringsperiodes en ecologische randvoorwaarden gedetailleerd zijn beschreven. De werkzaamheden worden afgerekend op basis van daadwerkelijk gemaaide oppervlakten, met verrekenbare hectareprijzen voor regulier materieel, ballonbanden en rupsen. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Laarbeek en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Een cultuurtechnisch- of loonbedrijf heeft doorgaans alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht is ook dusdanig dat het volledige werk ook voor een gemiddeld mkb-bedrijf in deze branche goed uitvoerbaar is. Het is daarom niet noodzakelijk het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 5 januari 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000