700739-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Usługi w zakresie przeglądów, konserwacji oraz naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG Zamość oraz jednostkach i instytucjach wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 WOG w ich miejscach dyslokacji w zakresie 9 (dziewięciu) części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie przeglądów, konserwacji oraz naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG Zamość oraz jednostkach i instytucjach wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 WOG w ich miejscach dyslokacji w zakresie 9 (dziewięciu) części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów, konserwacji oraz naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG Zamość oraz jednostkach i instytucjach wojskowych będących na zaopatrzeniu 32 WOG w ich miejscach dyslokacji w zakresie 9 (dziewięciu) części:  Część nr 1 – Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Zamość.  Część nr 2 – Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Lublin.  Część nr 3 - Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Chełm.  Część nr 4 - Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Hrubieszów.  Część nr 5 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Zamość.  Część nr 6 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Lublin.  Część nr 7 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Chełm.  Część nr 8 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Hrubieszów.  Część nr 9 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu – w 2025r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; Zastosowanie prawa opcji określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części. Szczegółowe wymagania co do wykonania usługi zostały opisane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części. Wymagania Zamawiającego w stosunku do zatrudnienia pracowników na umowę o pracę. Wykonawca lub Podwykonawca (w przypadku realizacji zamówienia przy udziale podwykonawców) jest zobowiązany zatrudnić na podstawie umowy o pracę określonej w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) pracowników, którzy w okresie realizacji Umowy będą wykonywać czynności związane z realizacją umowy tj. kierowców i osób realizujących naprawy sprzętu służby żywnościowej na podstawie umowy o pracę. Zatrudnienie pracowników, o których mowa w ust. 1 powinno trwać nieprzerwanie przez cały okres realizacji Umowy, wskazany w § 2 ust. 1 wzoru umowy. W przypadku ustania zatrudnienia pracowników, o których mowa w ust. 1 w trakcie okresu, o którym mowa w § 2 ust. 1 wzoru umowy Wykonawca lub Podwykonawca zobowiązuje się w ich miejsce zatrudnić innych pracowników na warunkach określonych w ust. 1 w terminie 7 dni od dnia ustania zatrudnienia. Wznowienie: Wykonawca ma obowiązek realizować wznowienie zamówienia na warunkach określonych w Umowie. Do praw i obowiązków wykonawcy oraz Zamawiającego w ramach wykonania wznowienia zamówienia mają w całości zastosowanie wszystkie postanowienia niniejszej Umowy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust 2 pkt 2) ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, gdyż zachodzi pilna potrzeba i skrócenie terminu składania ofert w związku z koniecznością pilnej naprawy sprzętów służby żywnościowej w celu bieżącej możliwości przygotowania posiłków dla żołnierzy na stołówkach wojskowych a co się z tym wiąże zachowania ciągłości żywienia żołnierzy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Zamość.
BeschreibungCzęść nr 1 – Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Zamość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
Optionen
Beschreibung der OptionenOPCJA: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy odpowiednio do danej części z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej niniejszej umowie odpowiednio do danej części. 4. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według ceny jednego przeglądu jak dla zamówienia gwarantowanego ( w zakresie części nr 1,2,3,4). Prawem opcji objęte jest świadczenie usług wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia dotyczące nowych sprzętów jakie mogą pojawić się w posiadaniu Zamawiajacego. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według ceny jednej roboczogodziny jak dla zamówienia gwarantowanego ( w zakresie części nr 5,6,7,8,9). 7. Zastosowanie prawa opcji określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części. 8. Szczegółowe wymagania co do wykonania usługi zostały opisane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części. WZNOWIENIE: 1. Zamawiający, po zakończeniu terminu realizacji Umowy, przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu tego samego zakresu - kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w zakresie części nr 1,2,3,4 oraz naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w zakresie części nr 5,6,7,8 na okres 12 miesięcy lub do wyczerpania środków przewidzianych na realizację umowy, w zależności od tego które ze zdarzeń nastąpi wcześniej, na zasadach określonych w niniejszej Umowie. 2. Skorzystanie ze wznowienia zamówienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i uzależnione będzie wyłącznie od jego potrzeb. Strony zgodnie oświadczają, że wznowienie zamówienia nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jego skorzystania, natomiast po stronie Wykonawcy nie stanowi podstawy do wystąpienia do Zamawiającego z roszczeniami o wykonanie wznowienia zamówienia. 3. Warunkiem wznowienia zamówienia jest doręczenie wykonawcy pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego w przedmiocie skorzystania ze wznowienia zamówienia w określonym zakresie. 4. Skorzystanie ze wznowienia zamówienia nastąpi najpóźniej na 3 miesiące przed upływem terminu obowiązywania umowy, poprzez złożenie oświadczenia, o którym mowa w ust. 3. Wykonawca zobowiązany jest złożyć niezwłocznie w formie pisemnej oświadczenie o wyrażeniu zgody albo o odmowie wyrażenia zgody na wznowienie zamówienia w terminie do 14 dni licząc od dnia otrzymania informacji od Zamawiającego o wznowieniu zamówienia. W przypadku braku odpowiedzi od Wykonawcy w wyżej wymienionym okresie Zamawiający uzna, że Wykonawca nie wyraża zgody na wznowienie zamówienia. 5. Wykonawca ma obowiązek realizować wznowienie zamówienia na warunkach określonych w Umowie. 6. Do praw i obowiązków wykonawcy oraz Zamawiającego w ramach wykonania wznowienia zamówienia mają w całości zastosowanie wszystkie postanowienia niniejszej Umowy
LosLOT-0002
TitelWykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Lublin.
Beschreibung Część nr 2 – Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Lublin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0003
TitelWykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Chełm.
Beschreibung Część nr 3 - Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Chełm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0004
TitelWykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Hrubieszów.
BeschreibungCzęść nr 4 – Wykonanie usług w zakresie kwartalnego przeglądu, konserwacji a także obsługi sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w garnizonie Hrubieszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0005
TitelNaprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Zamość.
Beschreibung Część nr 5 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Zamość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0006
TitelNaprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Lublin.
BeschreibungCzęść nr 6 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Lublin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0007
TitelNaprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Chełm.
BeschreibungCzęść nr 7 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Chełm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0008
TitelNaprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Hrubieszów.
BeschreibungCzęść nr 8 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu - Garnizon Hrubieszów.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
LosLOT-0009
TitelNaprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu – w 2025r.
BeschreibungCzęść nr 9 – Naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego służby żywnościowej w 32 WOG w Zamościu – w 2025r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, części nr 5, części nr 6, części nr 7, części nr 8, części nr 9 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; 8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; 9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; UWAGA : termin wykonania zamówienia dla części nr 9 : od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2025r. - zgodnie z rozdziałem XI SWZ . W dalszej części ogłoszenia Zamawiający wpisał szacowany termin realizacji zamówienia w miesiącach tj. 1 miesiąc gdyż nie jest w stanie określić konkretnej daty początkowej realizacji zamówienia tj. dzień podpisania umowy tj.
Beschreibung der OptionenOPCJA: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy odpowiednio do danej części z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej niniejszej umowie odpowiednio do danej części. 4. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według ceny jednego przeglądu jak dla zamówienia gwarantowanego ( w zakresie części nr 1,2,3,4). Prawem opcji objęte jest świadczenie usług wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia dotyczące nowych sprzętów jakie mogą pojawić się w posiadaniu Zamawiajacego. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według ceny jednej roboczogodziny jak dla zamówienia gwarantowanego ( w zakresie części nr 5,6,7,8,9). 7. Zastosowanie prawa opcji określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części. 8. Szczegółowe wymagania co do wykonania usługi zostały opisane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części.