700797-2025 - Wettbewerb
Polen – Optische Instrumente – „Dostawa multipleksera optycznego z podziałem długości fali (WDM) do zastosowań mikroskopowych” “Delivery of an Optical Wavelength Division Multiplexer (WDM) for Microscopy Applications”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa multipleksera optycznego z podziałem długości fali (WDM) do zastosowań mikroskopowych” “Delivery of an Optical Wavelength Division Multiplexer (WDM) for Microscopy Applications”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa multipleksera optycznego z podziałem długości fali (WDM) do zastosowań mikroskopowych. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części, zwanej również w dalszej części SWZ zadaniem: Część nr 1 Multiplekser optyczny z podziałem długości fali (WDM) do zastosowań mikroskopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – OPZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy. The object of the contract is the delivery of an Optical Wavelength Division Multiplexer (WDM) for Microscopy Applications. The contract consists of one part, also referred to as a task in the TOR: Part no 1 The Optical Wavelength Division Multiplexer (WDM) for Microscopy Applications. A detailed description of the object of the contract, along with the Contracting Authority's requirements regarding the object of the contract, have been specified in Appendix 2 to the ToR - description of the contract subject and in Appendix 3 to the ToR - Model Contract.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelMultiplekser optyczny z podziałem długości fali (WDM) do zastosowań mikroskopowych. The Optical Wavelength Division Multiplexer (WDM) for Microscopy Applications
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa multipleksera optycznego z podziałem długości fali (WDM) do zastosowań mikroskopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – OPZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy. The object of the contract is the delivery of an Optical Wavelength Division Multiplexer (WDM) for Microscopy Applications. A detailed description of the object of the contract, along with the Contracting Authority's requirements regarding the object of the contract, have been specified in Appendix 2 to the ToR - description of the contract subject and in Appendix 3 to the ToR - Model Contract.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji