2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług profesjonalnego, kompleksowego utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług profesjonalnego, kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Mazurskiego Centrum Zdrowia Szpitala Powiatowego w Węgorzewie, określonych w załączniku nr 2 oraz świadczenie innych czynności związanych z organizacją pracy w szpitalu, szczegółowo opisane w Rozdziale V Specyfikacji Warunków zamówienia. Ogólna powierzchnia podlegająca usłudze sprzątania wynosi 4601,70 m² (szczegółowy obmiar pomieszczeń określony w załączniku nr 2). Łączna liczba łóżek szpitalnych w zakładzie – 115 szt
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust.4 termin składania ofert skrócony do 30 dni
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiajacy nie przewiduje opcji