2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telemonitoring patientenzorg na medische ingreep
Beschreibung: Telemonitoring patiëntenzorg na medische ingreep. betreft software in de vorm van een app die patiënten begeleid met fysieke activiteiten om het herstel na behandeling te bevorderen. 750 gebruikers per maand gemiddeld
Interne Kennung: RDVT0225
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Telemonitoring patiëntenzorg na medische ingreep. betreft software in de vorm van een app die patiënten begeleid met fysieke activiteiten om het herstel na behandeling te bevorderen. 742 gebruikers per maand gemiddeld. geraamde waarde is per jaar.
Interne Kennung: 1