See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G
Beschreibung: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G w podziale na 19 części
Vorherige Bekanntmachung: 371190-2025
Interne Kennung: BZ.26.259.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 1
Beschreibung: Tabela kursowa nr 60
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 1
Menge: 15 180 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 1 265 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0025
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 2
Beschreibung: Tabela kursowa nr 61
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 2
Menge: 15 433 Kilometer
Los: LOT-0026
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 3
Beschreibung: Tabela kursowa nr 67
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 3
Los: LOT-0027
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 4
Beschreibung: Tabela kursowa nr 70
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 4
Menge: 20 746 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0028
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 5
Beschreibung: Tabela kursowa nr 81
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 5
Menge: 27 324 Kilometer
Los: LOT-0029
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 6
Beschreibung: Tabela kursowa nr 82
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 6
Los: LOT-0030
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 7
Beschreibung: Tabela kursowa nr 88
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 7
Menge: 30 360 Kilometer
Los: LOT-0031
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 8
Beschreibung: Tabela kursowa nr 114
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 8
Los: LOT-0032
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 9
Beschreibung: Tabela kursowa nr 115
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 9
Menge: 34 408 Kilometer
Los: LOT-0033
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 10
Beschreibung: Tabela kursowa nr 40
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 10
Menge: 52 877 Kilometer
Los: LOT-0034
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 11
Beschreibung: Tabela kursowa nr 43
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 11
Menge: 54 648 Kilometer
Los: LOT-0035
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 12
Beschreibung: Tabela kursowa nr 45
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 12
Menge: 80 892 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 10 584 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 10 584 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0036
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 13
Beschreibung: Tabela kursowa nr 47
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 13
Menge: 31 372 Kilometer
Los: LOT-0037
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 14
Beschreibung: Tabela kursowa nr 48
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 14
Menge: 61 488 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 8 064 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 8 064 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0038
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 15
Beschreibung: Tabela kursowa nr 51
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 15
Menge: 23 276 Kilometer
Los: LOT-0039
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 16
Beschreibung: Tabela kursowa nr 52
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 16
Menge: 25 553 Kilometer
Los: LOT-0040
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 17
Beschreibung: Tabela kursowa nr 54
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 17
Menge: 43 516 Kilometer
Los: LOT-0041
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 18
Beschreibung: Tabela kursowa nr 57
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 18
Menge: 39 407 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 530 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 530 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0042
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 19
Beschreibung: Tabela kursowa nr 58A
Interne Kennung: BZ.26.259.2025 - część nr 19
Menge: 49 392 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 560 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 560 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,