2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARC-25-0049 - Geactualiseerd Sigmaplan Flankerend beleid Leveren van huisstijlelementen voor de sigmagebieden (GGG/GOG Vlassenbroek, …)
Beschreibung: De leveringen omvatten verschillende huisstijlelementen en onderdelen van huisstijlelementen die uitgewerkt werden in het kader van het flankerend beleid plattelandsrecreatie van het geactualiseerd Sigmaplan. Het betreft onder meer stalen en betonnen informatiedragers, stalen onderdelen van huistijlconstructies, straatmeubilair, betonnen tegels en trapelementen. In deze opdracht is het plaatsen van de verschillende huisstijlelementen niet opgenomen.
Interne Kennung: ARC-25-0049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233293 Installation von Straßenmobiliar, 39113300 Sitzbänke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARC-25-0049 - 1
Beschreibung: De leveringen omvatten verschillende huisstijlelementen en onderdelen van huisstijlelementen die uitgewerkt werden in het kader van het flankerend beleid plattelandsrecreatie van het geactualiseerd Sigmaplan. Het betreft onder meer stalen en betonnen informatiedragers, stalen onderdelen van huisstijlconstructies, straatmeubilair, betonnen tegels en trapelementen. In deze opdracht is het plaatsen van de verschillende huisstijlelementen niet opgenomen.
Interne Kennung: 1