2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA ZAJIŠTĚNÍ IT SLUŽEB PRO PROJEKT NPO - 3.1 DIGI
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky (dále i „VZ“) je sjednání rámcové dohody (dále samostatně též jako „Rámcová dohoda“) obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování konzultačních služeb ve věcech IT v rámci projektu NPO - 3.1 DIGI. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně 2 dodavateli. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat. Veřejné zakázky, resp. dílčí smlouvy budou na základě Rámcové dohody zadávány dle podmínek stanovených v čl. 3 „Zadávání zakázek na základě Rámcové dohody“ Rámcové dohody, přičemž veřejné zakázky o objemu do 75 000,- Kč bez DPH mohou být zadávány formou tzv. Kaskády nebo soutěženy formou tzv. Minitendru. Plnění v objemu nad 75 000,- Kč bez DPH musí být soutěženo formou tzv. Minitendru. Zadavatel upozorňuje, že v rámci plnění předmětu veřejné zakázky bude požadováno, aby dodavatel plnil předmět Veřejné zakázky prostřednictvím členů realizačního týmu, kterými prokáže technickou část kvalifikace. Podrobnosti jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: NPICR-490/2024/11-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje (obdobně jako dle ustanovení § 100 odst. 2 zákona) změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy vybraný dodavatel nebude schopen nadále poskytovat sjednané služby v rozsahu Rámcové dohody včetně zásahu vyšší moci a zadavatel ukončí s vybraným dodavatelem Rámcovou dohodu některým ze způsobů v ní uvedených, které jsou přílohou zadávací dokumentace. Nastane-li některý z případů dle předchozího odstavce, je zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu na plnění veřejné zakázky s dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel u tohoto účastníka provede posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení. Postup dle předchozího odstavce se použije pro další účastníky v pořadí, pokud účastník odstoupí od uzavření Rámcové dohody, neposkytne součinnost k jejímu uzavření, nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení, pokud budou naplněny důvody pro vyloučení nebo pokud již neexistuje.