2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w ramach wyodrębnionych zadań (pakietów) materiałów opatrunkowych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II, w Bielsku - Białej, w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą materiały opatrunkowe - szczegółowo opisane w załączniku nr 5 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji dokonywana jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy pisemnego oświadczenia określającego zakres konkretnej dostawy. Realizacja (uruchomienie) prawa opcji (zakresu opcjonalnego zamówienia) nie stanowi zmiany warunków niniejszej umowy i nie wymaga zawarcia aneksu do niniejszej umowy. Zamawiający jest uprawniony do wielokrotnego korzystania z prawa opcji do wyczerpania ilości przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji, stanowiącej 20 % ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym dla poszczególnych pozycji w ramach wszystkich pakietów. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z prawa opcji skorzystać w pełnym zakresie, w części lub w ogóle z tego prawa nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia. Tym samym Zamawiający podkreśla, że zakres opcjonalny zamówienia objęty prawem opcji nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia umowy w sprawie zamówienia, a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji. Prawo opcji może być realizowane przez Zamawiającego sukcesywnie w okresie realizacji zamówienia. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, w formie pisemnej, że zamierza z opcji skorzystać.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7