2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowymi ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 9 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą, którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana: - dla części 1 tj. dostawa nabiału – 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w piątki, - dla części 2 tj. dostawa mięsa - 2 razy w tygodniu tj. w poniedziałki i w środy, - dla części 3 tj. dostawa artykułów spożywczych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki - dla części 4 tj. dostawa pieczywa - codziennie tj. od poniedziałku do piątku, - dla części 5 tj. dostawa produktów dla niemowląt - 1 raz w tygodniu tj. w środy, - dla części 6 tj. dostawa jaj kurzych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki, - dla części 7 tj. dostawa ryb - 1 raz w tygodniu tj. w piątki - dla części 8 tj. dostawa mrożonek - 1 raz w tygodniu tj. w piątki, - dla części 9 tj. dostawa świeżych warzyw i owoców - 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w czwartki . Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do placówek Zamawiającego, w godzinach 06:00-07:30, zgodnie z zamówieniem złożonym minimum dzień wcześniej przez przedstawiciela Zamawiającego. Wykaz lokalizacji, do których dostarczany będzie towar: a) Żłobek Nr 1 ul. Wileńska 19, 20-603 Lublin, b) Żłobek Nr 2 ul. Okrzei 11, 20-128 Lublin, c) Żłobek Nr 3 ul. Wolska 5, 20-411 Lublin, d) Żłobek Nr 4 ul. Puławska 7, 20-046 Lublin, dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin e) Żłobek Nr 5 ul. Sowia 4, 20-360 Lublin, f) Żłobek Nr 6 ul. Herberta 12, 20-468 Lublin, g) Żłobek Nr 7 ul. Braci Wieniawskich 10, 20-844 Lublin, h) Żłobek Nr 8 ul. Nałkowskich 102, 20-470 Lublin, g) Żłobek nr 9 ul. Zelwerowicza 2, 20-875 Lublin, ewentualnie dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin.
Interne Kennung: MZŻ.253-10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03222000 Früchte und Nüsse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa żywności tj. świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa poniższego asortymentu do dziewieciu placówek MZŻ w lublinie Asortymenty szczegółowo przedstawione w SWZ m.inn. Botwinka -kl. I, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zaparzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, Szt 215 2. Brokuł, kl. I, cały z ładnie wykształconą różą w jednolitym kolorze zielonym, bez przebarwień, o świeżym wyglądzie, bez uszkodzeń mechanicznych, mrozowych, bez oznak gnicia, chorób grzybowych lub śladów po szkodnikach, min. waga sztuki 500 g Szt 1760 3. Burak ćwikłowy- kl. I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zaparzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. Kg 1565 Nr sprawy MZŻ.253-10/25 Strona 11 z 113 4. Cebula – luz, kl. I, wielkość 50-70 mm, cała – bez uszkodzeń, czysta – bez zanieczyszczeń, bez szklistej, mięsistej łuski, wystarczająco wysuszona, jędrna, bez pustej i twardej szyjki, bez szkodników i uszkodzeń przez szkodniki, bez obcych zapachów i posmaków, suchy szczypior ucięty lub ukręcony o długości max 6 cm, bez widocznego na zewnątrz wyrastającego szczypioru, praktycznie bez korzeni Kg 1195 5. Cebula czerwona, kl. I, zdrowa, czysta, bez uszkodzeń, ścisła, dojrzała, bez plam gnilnych, jednolita odmianowo, niezmarznięta, szyjka zaschnięta, łuska sucha niepopękana Kg 5 6. Cukinia, kl. I, całe, z szypułką, która może być lekko uszkodzona, o świeżym wyglądzie, jędrne, zdrowe; nie dopuszcza się cukinii z objawami gnicia lub takiego zepsucia, które czynią je niezdatnymi do spożycia, bez uszkodzeń spowodowanych przez owady i inne szkodniki, bez pustych komór, bez pęknięć, czyste, praktycznie wolne od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, wystarczająco rozwinięte, bez nadmiernie rozwiniętych nasion, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków. Kg 1180 7. Czosnek polski- główka, kl. I zdrowy; nie dopuszcza się czosnku z objawami zepsucia lub z takimi zmianami, które czynią go niezdatnym do spożycia, praktycznie wolny od szkodników, wolny od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysty, praktycznie wolny od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, jędrny, wolny od uszkodzeń spowodowanych działaniem mrozu i i słońca, wolny od widocznych na zewnątrz oznak wyrośnięcia, wolny od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolny od obcych zapachów i/lub smaków Szt 815 8. Dynia jadalna, kl. I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zaparzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. Kg 100 9. Fasolka szparagowa żółta, zielona, kl. I cała, zdrowa, nie dopuszcza się fasoli z objawami gnicia lub zepsucia, które czynią ją niezdatną do spożycia, czysta, praktycznie wolna od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, o świeżym wyglądzie, praktycznie wolna od szkodników, wolna od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków, Kg 105 10. Kalafior kl. I , o zwięzłej budowie, wolne od uszkodzeń, zdrowe, bez objawów zepsucia, czyste, bez zanieczyszczeń, dobrze wykształcone, jędrne, o świeżym wyglądzie, wolne od szkodników i od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i posmaków, o jednolitej białej lub lekko kremowej barwie, liście kalafiorów powinny być świeże, min. waga sztuki 500g Szt 1260 Nr sprawy MZŻ.253-10/25 Strona 12 z 113 11. Kalarepka, kl. I całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zaparzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków, min. waga sztuki 300 g Szt 650 12. Kapusta biała, kl. I nienaruszona, o świeżym wyglądzie, bez oznak kwitnienia, zdrowa, praktycznie wolna od szkodników i uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysta, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolna od obcych zapachów i/lub smaków Kg 600 13. Kapusta czerwona, kl. I nienaruszona, o świeżym wyglądzie, bez oznak kwitnienia, zdrowa, praktycznie wolna od szkodników i uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysta, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolna od obcych zapachów i/lub smaków Kg 565 14. Kapusta kiszona, kl. I, kiszona wg tradycyjnego przepisu w beczkach, w składzie tylko naturalne dodatki, opak. wiaderko plastikowe max 1 kg Kg 1425 15. Kapusta młoda biała, kl. I, bez objawów zwiędnięcia, zdrowa, bez objawów zaparzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czysta, bez obcych zanieczyszczeń, dostawy w terminie 01.05-31.07.2026r. Szt 290 16. Kapusta pekińska, kl. I, wielkość 0,8 – 1,2 kg, wykształcona, zwarta, liście zewnętrzne zielone do seledynowych, bez uszkodzeń mechanicznych, zdrowa- bez śladów gnicia i chorób grzybowych, bez szkodników i śladów po szkodnikach, o świeżym wyglądzie, czysta, bez uszkodzeń mrozowych, bez wyrośniętych pędów kwiatostanowych, bez nadmiernego zawilgocenia, bez obcych zapachów i posmaków, każda główka owinięta folią, główka przycięta poniżej najniższego liścia. Kg 360 17. Kapusta włoska, kl. I nienaruszona, o świeżym wyglądzie, bez oznak kwitnienia, zdrowa, praktycznie wolna od szkodników i uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysta, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolna od obcych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse, 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel, 03222000 Früchte und Nüsse