700984-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkserver – Dostawa, wdrożenie i wsparcie rozwiązań infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa aplikacyjnego na potrzeby budowy Systemu Portal Rolnika
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie i wsparcie rozwiązań infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa aplikacyjnego na potrzeby budowy Systemu Portal Rolnika
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: • Dostarczenie, wdrożenie oraz wsparcie Kompleksowego Rozwiązania składającego się z ADC/WAF, WAAP oraz Ingress Controller zgodnie z opisaną w punkcie nr I specyfikacją wymagań. • Dostarczenie przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, oprogramowaniem, licencjami oraz udzielaniem Gwarancji na okres 36 miesięcy zgodnie z opisaną w punkcie nr II specyfikacją wymagań. • Zakup dedykowanych agentów (subskrypcja “Add 32 to 91 servers to Data Secure Base Plan (per server), Annual Enhanced Subscription” z terminem ważności 12 miesięcy) dla 20 serwerów do posiadanego przez Zamawiającego systemu Imperva Database Activity Monitoring z usługą wsparcia zgodnie z opisaną w punkcie nr III specyfikacją wymagań. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy (dalej: ppu), stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungDZP.2610.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001