2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersoftware Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG)
Beschreibung: De opdracht betreft de uitvoering van de inkoop en het werkend opleveren, implementeren en vervolgens ter beschikking stellen van een gebruiksvriendelijke applicatie voor de uitvoering van het objectenbeheer van de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (afgekort BAG), inclusief koppelingen met andere applicaties en voorzieningen binnen het applicatielandschap van de gemeente Westerkwartier. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). 1 beheersoftware pakket ten behoeve van de registratie van Adressen en Gebouwen (BAG)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad 1 softwarepakket ten behoeve registratie Adressen en Gebouwen (BAG)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van inwerkingtreding van de overeenkomst, gepland van 01/01/2026 tot en met 31/12/2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door de Gemeente Westerkwartier van drie (3)-maal 1 jaar is maximaal 36 maanden. De maximale contractduur is 5 jaar (60 maanden). De overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen.