See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mogilany
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie całej ilości odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Mogilany (teren całej Gminy jest jednym sektorem) 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych położonego na terenie Gminy Mogilany (dalej zwany PSZOK) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określa załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.13.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie całej ilości odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Mogilany (teren całej Gminy jest jednym sektorem) 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych położonego na terenie Gminy Mogilany (dalej zwany PSZOK) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określa załącznik nr 9 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 40 000.00 PLN 4. Wykonawca zobowiązany jest przed zawarciem umowy wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny brutto podanej w ofercie. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień , o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 Pzp do wysokości 20 % wartości zamówienia podstawowego.