See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy elektronických ochran rozvaděčů 22 kV v el. stanicích metra
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opravy elektronických ochran, dále prvků komunikace do lokálního řídícího systému MicroScada, umístěných v rozvaděčích 22 kV v DT a MDT metra a rovněž řídících jednotek systému MicroScada. Vybraný dodavatel bude povinen držet vyjmenované díly dle přílohy Rámcové smlouvy č. 3 (Seznam držených dílů) a též zajistit pohotovost svých technických pracovníků po dobu 24 hod 7 dní v týdnu. Tito pracovníci budou k dispozici zadavateli jak pro konzultace, tak na telefonní výzvu k opravám zařízení.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz. zadávací dokumentace