See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2026” w podziale na osiem Części obejmujących dostawy artykułów spożywczych z różnych branż sektora rolno – spożywczego dla poszczególnych siedmiu Zamawiających – Nabywców, a mianowicie Domu Pomocy Społecznej w Nowych Bielicach (DPS Nowe Bielice), Domu Pomocy Społecznej w Żydowie (DPS Żydowo), Domu Pomocy Społecznej w Cetuniu (DPS Cetuń), Domu Pomocy Społecznej w Mielnie (DPS Mielno), Domu Pomocy Społecznej im. Anselma Alojzego Młodzika w Parsowie (DPS Parsowo), Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Warninie (SOSW Warnino) oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Polanowie (MOW Polanów). Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie przez Wykonawcę zamówionych artykułów spożywczych, na podstawie zamówień częściowych, we własnym zakresie, na własny koszt i ryzyko włącznie z ich wniesieniem do pomieszczeń magazynów żywnościowych Zamawiających – Nabywców - wskazanych w zamówieniu częściowym przez Zamawiającego - Nabywcę którego dana dostawa będzie dotyczyć. Podział przedmiotu zamówienia wskazany został w Rozdziale IV Specyfikacji warunków zamówienia zwanej w dalszej części niniejszego ogłoszenia „SWZ”. Centrum Usług Wspólnych Powiatu Koszalińskiego w Koszalinie jest Zamawiającym prowadzącym postępowanie w oparciu o wyznaczenie w trybie art. 41 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 wraz z późn. zm.) zwanej w dalszej części niniejszego ogłoszenia „ustawą Pzp” (Uchwała nr 109/2025 Zarządu Powiatu w Koszalinie z dnia 29 stycznia 2025 r. w sprawie wyznaczenia Zamawiającego do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w jednostkach obsługiwanych przez Centrum Usług Wspólnych Powiatu Koszalińskiego) na rzecz wymienionych powyżej Zmawiających – Nabywców. W Rozdziale IV.A. SWZ Zamawiający wskazał opis części zamówienia. Wymagania Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia – jego specyfikacja, określenie wymagań jakościowych, jak i określenie sposobu jego realizacji zawarte zostały w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załącznikach nr od 1A.1. do 1A.8. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia, Załączniku nr 1 do SWZ Formularz Ofertowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projekt umowy. Zamawiający zastrzega, że w ramach ogólnej wartości danej Części zamówienia na etapie realizacji zamówienia ma prawo do zmiany ilości asortymentu dostaw w poszczególnych pozycjach Załącznika nr od 1A.1. do 1A.8. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia po cenach w nich określonych, przy czym zamówione ilości będą wynikały z aktualnych potrzeb Zamawiających – Nabywców. Podane w ww. Załącznikach ilości każdego asortymentu mają charakter szacunkowy. Zamawiający – Nabywcy zastrzegają sobie prawo do niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia bez prawa roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę. Wykonawcy przysługuje wówczas tylko zapłata za faktycznie dostarczoną ilość asortymentu. Zamawiający – Nabywcy gwarantują natomiast zakup minimum 75% wartości przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 624165-2025
Interne Kennung: DZP.620.01.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15114000 Innereien, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15131120 Wurstwaren, 15131130 Würste, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15321800 Aus Konzentrat hergestellte Säfte, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332410 Trockenobst, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15332400 Obstkonserven, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 15614100 Langkornreis, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15870000 Würzmittel, 15871200 Soßen und Gewürzmischungen, 15891000 Suppen und Brühen, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15981000 Mineralwasser, 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15510000 Milch und Rahm, 15530000 Butter, 15540000 Käse, 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse, 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel, 03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 03142500 Eier, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15210000 Fischfilets, Fischleber und Fischrogen, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15230000 Getrockneter oder gesalzener Fisch; Fisch in Salzlake; Räucherfisch, 15234000 Räucherfisch, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, produktów mięsnych i wędlin
Beschreibung: Część nr 1 – Sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, produktów mięsnych i wędlin określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.1. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Z uwagi na ilość artykułów spożywczych – 96 pozycji objętych Częścią nr 1 zobowiązuje się zainteresowanych Wykonawców do zapoznania się z Załącznikiem nr 1A.1. do SWZ, w którym określone zostały szczegółowe wymagania (rodzaj produktów, wielkość opakowania o ile dotyczy, ilość zapotrzebowania) dotyczące dostaw mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, produktów mięsnych i wędlin uwzgledniające potrzeby poszczególnych Zamawiających – Nabywców.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15114000 Innereien, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15131120 Wurstwaren, 15131130 Würste, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse, 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych
Beschreibung: Część nr 2 – Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.2. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Z uwagi na ilość artykułów spożywczych – 185 pozycji objętych Częścią nr 2 zobowiązuje się zainteresowanych Wykonawców do zapoznania się z Załącznikiem nr 1A.2. do SWZ, w którym określone zostały szczegółowe wymagania (rodzaj produktów, wielkość opakowania o ile dotyczy, ilość zapotrzebowania) dotyczące dostaw artykułów ogólnospożywczych uwzgledniające potrzeby poszczególnych Zamawiających – Nabywców.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15321800 Aus Konzentrat hergestellte Säfte, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332410 Trockenobst, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15332400 Obstkonserven, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 15614100 Langkornreis, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15870000 Würzmittel, 15871200 Soßen und Gewürzmischungen, 15891000 Suppen und Brühen, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15981000 Mineralwasser, 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Sukcesywne dostawy mleka i produktów mleczarskich
Beschreibung: Część nr 3 – Sukcesywne dostawy mleka i produktów mleczarskich określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.3. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Z uwagi na ilość artykułów spożywczych – 41 pozycji objętych Częścią nr 3 zobowiązuje się zainteresowanych Wykonawców do zapoznania się z Załącznikiem nr 1A.3. do SWZ, w którym określone zostały szczegółowe wymagania (rodzaj produktów, wielkość opakowania o ile dotyczy, ilość zapotrzebowania) dotyczące dostaw mleka i produktów mleczarskich uwzgledniające potrzeby poszczególnych Zamawiających – Nabywców.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15510000 Milch und Rahm, 15530000 Butter, 15540000 Käse, 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Sukcesywne dostawy świeżych warzyw, owoców i grzybów
Beschreibung: Część nr 4 – Sukcesywne dostawy świeżych warzyw, owoców i grzybów określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.4. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Z uwagi na ilość artykułów spożywczych – 70 pozycji objętych Częścią nr 4 zobowiązuje się zainteresowanych Wykonawców do zapoznania się z Załącznikiem nr 1A.4. do SWZ, w którym określone zostały szczegółowe wymagania (rodzaj produktów, wielkość opakowania o ile dotyczy, ilość zapotrzebowania) dotyczące dostaw świeżych warzyw, owoców i grzybów uwzgledniające potrzeby poszczególnych Zamawiających – Nabywców.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel, 03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Sukcesywne dostawy jaj konsumpcyjnych
Beschreibung: Część nr 5 – Sukcesywne dostawy jaj konsumpcyjnych określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.5. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Ilość łączna zamówienia na 2026 r. – 111201 szt. – w tym dla DPS Nowe Bielice 10000 szt., DPS Żydowo 57000 szt., DPS Cetuń 15000 szt., DPS Mielno 12050 szt., DPS Parsowo 9200 szt., SOSW Warnino 2451 szt. oraz MOW Polanów 5500 szt.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, konserwowych i przetworzonych
Beschreibung: Część nr 7 – Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, konserwowych i przetworzonych określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.7. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Z uwagi na ilość artykułów spożywczych – 27 pozycji objętych Częścią nr 7 zobowiązuje się zainteresowanych Wykonawców do zapoznania się z Załącznikiem nr 1A.7. do SWZ, w którym określone zostały szczegółowe wymagania (rodzaj produktów, wielkość opakowania o ile dotyczy, ilość zapotrzebowania) dotyczące dostaw ryb świeżych, mrożonych, konserwowych i przetworzonych uwzgledniające potrzeby poszczególnych Zamawiających – Nabywców.
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15210000 Fischfilets, Fischleber und Fischrogen, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15230000 Getrockneter oder gesalzener Fisch; Fisch in Salzlake; Räucherfisch, 15234000 Räucherfisch, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Sukcesywne dostawy owoców mrożonych, warzyw mrożonych i produktów głęboko mrożonych
Beschreibung: Część nr 8 – Sukcesywne dostawy owoców mrożonych, warzyw mrożonych i produktów głęboko mrożonych określone w treści SWZ, w szczególności w Rozdziale IV, IV.A. SWZ oraz Załącznikach stanowiących jej integralną część w tym w Załączniku nr 1A.8. do SWZ – Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz Ofertowy. Z uwagi na ilość artykułów spożywczych – 33 pozycje objęte Częścią nr 8 zobowiązuje się zainteresowanych Wykonawców do zapoznania się z Załącznikiem nr 1A.8. do SWZ, w którym określone zostały szczegółowe wymagania (rodzaj produktów, wielkość opakowania o ile dotyczy, ilość zapotrzebowania) dotyczące dostaw owoców mrożonych, warzyw mrożonych i produktów głęboko mrożonych uwzgledniające potrzeby poszczególnych Zamawiających – Nabywców.
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte