2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ I UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKACH ORAZ NA POSESJACH SĄDU REJONOWEGO W WAŁBRZYCHU”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie stałego utrzymania czystości w budynkach, lokalach i na terenach będących w użytkowaniu Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (sprzątanie pomieszczeń biurowych, klatek schodowych, korytarzy, toalet) oraz na posesjach (chodniki, ciągi komunikacyjne i miejsca postojowe przy budynkach, droga dojazdowa) Sądu Rejonowego w Wałbrzychu w sposób sprawny, dokładny i terminowy, z zastosowaniem najnowszej technologii, techniki, sprzętu, materiałów i środków o nieniszczącym działaniu na czyszczone elementy i ich wystrój.
Vorherige Bekanntmachung: 507660-2025
Interne Kennung: ZP-4/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90919200 Büroreinigung, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen