701231-2023 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – DOSTAWA KOMPLEKSOWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW POWIATOWEGO SZPITALA W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KOMPLEKSOWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW POWIATOWEGO SZPITALA W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej do siedziby Zamawiającego, realizowana na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne (Dz. U. z 2022 r. poz. 1385 i 1723 ze zm.) oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców określonymi w aktach wykonawczych wydanych na podstawie ustawy Prawo Energetyczne w szczególności ze standardami obsługi odbiorców określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz.U. Nr 93 poz. 623 z późniejszymi zmianami). Do obiektów Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. przy ul. Słowackiego 18 i 20 obejmującego usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usługi dostawy energii elektrycznej obejmującej jej sprzedaż oraz świadczenie usługi przesłania i dystrybucji energii elektrycznej do obiektów szpitalnych.
Interne Kennung: 33/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste