2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening en sanitaire voorzieningen - Stichting Omroep Muziek
Beschreibung: De aanleiding van deze aanbesteding is de aanbestedingsplicht om de schoonmaakdienstverlening en sanitaire voorzieningen opnieuw aan te besteden. De doelstelling van SOM is om de kwaliteit op de locatie voort te zetten, de continuïteit te borgen tegen marktconforme kosten. De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Inschrijver voor het leveren van schoonmaakdienstverlening en voor sanitaire voorzieningen SOM wenst met de Inschrijver die de economisch meest voordelige Inschrijving heeft gedaan een Overeenkomst te sluiten. De toekomstige Opdrachtnemer, alsmede de door de Opdrachtnemer te leveren diensten en leveringen, moeten hierbij voldoen aan de door SOM te stellen voorwaarden, die zijn gespecificeerd in deze Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 20231123
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 42968200 Spender im Sanitärbereich
5. Los
Los: LOT-0000