701285-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia opisany został w punkcie 5.1. "Część zamówienia".
Interne Kennung: WRM.RZP.271.44.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski oraz usługa obejmująca prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i transportu: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na:  papier,  tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, metale (z zastrzeżeniem, że odpady te zbierane będą łącznie w jednym rodzaju worka lub pojemnika),  szkło,  bioodpady stanowiące odpady komunalne, c) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny w jednostkach wymienionych w załączniku nr 2 i nr 3 z podziałem na:  przeterminowane leki,  zużyte baterie i akumulatory. 3. System odbierania i transportu odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów komunalnych powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. 4. Wykonawca jest zobowiązany wyposażyć wszystkie pojazdy używane do realizacji zamówienia, w urządzenia zapewniające bieżący monitoring pracy bazujący na GPS 5. Wykonawca prowadził będzie na terenie Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski dwa Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szczegółowy zakres usługi opisuje załącznik Opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden