2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie terenów zewnętrznych i budynków stanowiących własność Gminy Miasta Tychy, administrowanych lub utrzymywanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług utrzymania terenów zielonych, terenów utwardzonych i budynków stanowiących własność Gminy Miasta Tychy, administrowanych lub utrzymywanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach, poprzez swoje jednostki organizacyjne, tj.: 1.1. ROM Nr I z siedzibą w Tychach przy ul. Arkadowej 9c, 1.2. DTE z siedzibą w Tychach przy ul. Filaretów 31. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, tj.: 2.1. Część nr 1: utrzymania terenów zewnętrznych i budynków ROM Nr I 2.2. Część nr 2: utrzymania terenów zewnętrznych DTE.
Interne Kennung: DIZ-340/246-247/10/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury prowadzonego postępowania zostały określone w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: utrzymania terenów zewnętrznych i budynków ROM Nr I
Beschreibung: Usługi będące przedmiotem zamówienia obejmują: 1. utrzymanie terenów zielonych (bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenach zielonych, grabienie liści, koszenie trawników, odcinanie darni przy krawężnikach, przycinanie żywopłotów, pielęgnacja krzewów), 2. utrzymanie czystości na terenach utwardzonych oraz zimowe utrzymanie chodników, placów, dojść, dojazdów i dróg wewnętrznych, dezynfekcja podłoży w śmietnikach wolnostojących, wymiana zanieczyszczonego piasku w piaskownicach, 3. utrzymanie czystości w zakresie bieżącego sprzątania pomieszczeń wspólnego użytku w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, 4. utrzymanie aktywnego numeru telefonu w okresie "AKCJI ZIMA".
Interne Kennung: DIZ-340/246/10/2023
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji, polegającego na (dotyczy części nr 1÷2): 1.1. utrzymanie, o których mowa w pkt. 3.1.1-3.1.3 poniżej, w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załączniki nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.08.2025 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy. 1.1.1. utrzymanie terenów zielonych (bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenach zielonych, grabienie liści, koszenie trawników, odcinanie darni przy krawężnikach, przycinanie żywopłotów, pielęgnacja krzewów), 1.1.2. utrzymanie czystości na terenach utwardzonych oraz zimowe utrzymanie chodników, placów, dojść, dojazdów i dróg wewnętrznych, dezynfekcja podłoży w śmietnikach wolnostojących, wymiana zanieczyszczonego piasku w piaskownicach, 1.1.3. utrzymanie czystości w zakresie bieżącego sprzątania pomieszczeń wspólnego użytku w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. 1.2. utrzymanie aktywnego numeru telefonu w okresie "AKCJI ZIMA", w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załączniki nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.03.2025 r.). Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy, 1.3. skorzystaniu ze świadczenia usług pielęgnacji drzew (prześwietlania, wycinki i usuwania), usługi sadzenia drzew, usługi sadzenia roślin, o których mowa w lit. E Szczegółowego opisu wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załączniki nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.08.2025 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania prawa opcji, gdy Rada Miasta Tychy podejmie stosowną uchwałę o przeznaczeniu środków na ten cel. 3. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji najpóźniej na 7 dni przed terminem rozpoczęcia wykonywania usług objętych prawem opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: utrzymania terenów zewnętrznych DTE
Interne Kennung: DIZ-340/247/10/2023