701288-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – SZP/243-188/2025 Przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-188/2025 Przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej
BeschreibungSZP/243-188/2025 Przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej - dostawy subskrypcji w zakresie Google Workspace for Education Fundamentals (1010070001), Google Workspace for Education Plus (studencka: 1010310008, pracownicza: 1010310009) używanych przez Zamawiającego zgodnie ze specyfikacją OPZ. W ramach subskrypcji świadczone będą usługi poczty elektronicznej online, zarządzania czasem, grupy dystrybucyjnych oraz narzędzia do spotkań online, moduł do dydaktyki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 72260000-0 Usługi w zakresie oprogramowania, 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia: odbywać się będzie przez 36 miesięcy, liczonych od dnia udostępnienia przez Wykonawcę przedmiotowej subskrypcji. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 23/11/2025 (nie dłużej niż 90dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp.
Vorherige Bekanntmachung486533-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-188/2025 Przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej - dostawy subskrypcji w zakresie Google Workspace for Education Fundamentals (1010070001), Google Workspace for Education Plus (studencka: 1010310008, pracownicza: 1010310009) używanych przez Zamawiającego zgodnie ze specyfikacją OPZ. W ramach subskrypcji świadczone będą usługi poczty elektronicznej online, zarządzania czasem, grupy dystrybucyjnych oraz narzędzia do spotkań online, moduł do dydaktyki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 72260000-0 Usługi w zakresie oprogramowania, 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne.
Interne KennungSZP/243-188/2025 Przedłużenie posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji pakietu usług chmurowych obsługujących pocztę elektroniczną wraz z oprogramowaniem do pracy grupowej i udostępniania danych na potrzeby Politechniki Wrocławskiej