See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostarczenie do wskazanego miejsca w siedzibie zamawiającego sprzętu komputerowego w tym: część 1: sukcesywna dostawa komputerów przenośnych część 2: sukcesywna dostawa komputerów przenośnych część 3: sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych.
Vorherige Bekanntmachung: 315548-2025
Interne Kennung: POUZ-361/59/2025/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30211000 Zentralrechner, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sukcesywna dostawa komputerów przenośnych (cz. 1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów przenośnych.
Interne Kennung: POUZ-361/59/2025/WF/1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: sukcesywna dostawa komputerów przenośnych (cz. 2)
Interne Kennung: POUZ-361/59/2025/WF/2
Los: LOT-0003
Titel: sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych (cz. 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych.
Interne Kennung: POUZ-361/59/2025/WF/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner