See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej:
Beschreibung: Uusługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej: - Zgodnie z załącznikami do SWZ dla Pakietu 1, 2 i 3
Interne Kennung: PN 26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej:: w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wierzejewskiego 12
Beschreibung: usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej: zgodnie z Załącznikami do SWZ Pakiet nr 1- opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna w Warszawie przy ul. Barskiej 16/20
Beschreibung: usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna w Warszawie przy ul. Barskiej 16/20 zgodnie z załącznikami do SWZ Pakiet 2 - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, utrzymania terenów zewnętrznych w Pruszkowie przy ul. Warsztatowej 1
Beschreibung: usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, utrzymania terenów zewnętrznych w w Pruszkowie przy ul. Warsztatowej 1 zgodnie z załącznikami do SWZ Pakiet 3 - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 3