See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levensvatbaarheidsonderzoeken
Beschreibung: Deze aanbesteding gaat over het uitvoeren van levensvatbaarheidsonderzoeken inclusief het opleveren van adviesrapporten. Onderzocht dient te worden of een bedrijf levensvatbaar is. De opdracht betreft tevens het verzorgen van nazorg in de vorm van managementbegeleiding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79998000 Coaching, 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste, 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De Gemeente verdeelt het type Levensvatbaarheidsonderzoeken in twee categorieën: Categorie 1: Onderzoek gericht op aanvragen bedrijfskapitaal en/of levensonderhoud van beginnende of gevestigde zelfstandigen resulterend in een uitgebreide rapportage. Categorie 2: Diverse onderzoeken, waaronder onderzoek wat gericht is op aanvragen van oudere of beëindigende ondernemers of onderzoek gericht op aanvragen, waarbij eerder al een rapport is uitgebracht door RBZ of een Opdrachtnemer. Hieronder vallen ook onderzoeken gericht op aanvragen om een uitkering op grond van de IOAZ en aanvullende rapportages n.a.v. bezwaar en/of beroepschriften. Elk onderzoek wordt afgerond met een rapportage.
Los: LOT-0002
Titel: Managementbegeleiding
Beschreibung: Managementbegeleiding helpt zelfstandigen bij het professioneel aansturen van hun bedrijf met het bewust nemen van keuzes in richting, groei en het ontwikkelen van (administratieve) vaardigheden als ondernemer. Na elk contactmoment dient een gespreksverslag opgesteld te worden en na 6 maanden dient er een eindrapportage opgesteld te worden.
Los: LOT-0003
Beschreibung: De Opdracht Levensvatbaarheidsonderzoeken met kenmerk 1-D-0012558-25 die wordt beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over het uitvoeren van Levensvatbaarheidsonderzoeken inclusief het opleveren van adviesrapporten. Onderzocht dient te worden of een bedrijf levensvatbaar is. De opdracht betreft tevens het verzorgen van Managementbegeleiding.