See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van boeken, strips en audiovisuele materialen voor de gemeentelijke openbare bibliotheek 2026-2030
Beschreibung: Leveren van boeken, strips en audiovisuele materialen voor de gemeentelijke openbare bibliotheek 2026-2030
Interne Kennung: PPP01K-1328/6023/ANK2026016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van boeken fictie en non-fictie volwassenen
Beschreibung: Een goed opgebouwd aanbod van volwassenenboeken vormt een belangrijke pijler van een goede bibliotheekwerking. Daarnaast omvat de collectie ook enkele bijzondere onderdelen zoals grootletterboeken, anderstalige boeken en makkelijk lezen boeken (materialen NT1 en NT2). De aankoop beslaat het hele aanbod van boekmaterialen, zowel fictie als non-fictie voor de bibliotheek. Raming: 39.000 euro incl. 6% btw per jaar
Interne Kennung: ANK2026016_P01_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44173000 Streifen, 32321300 Audiovisueller Bedarf
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van kinder- en jeugdboeken fictie en non-fictie
Beschreibung: Een goed opgebouwd aanbod van kinder- en jeugdboeken vormt een belangrijke pijler van een goede bibliotheekwerking. Daarnaast omvat de collectie ook enkele bijzondere onderdelen zoals grootletterboeken, anderstalige boeken en makkelijk lezen boeken (materialen NT1 en NT2). De aankoop beslaat het hele aanbod van boekmaterialen, zowel fictie als non-fictie voor de bibliotheek. Raming: 24.000 euro incl. 6% btw per jaar
Interne Kennung: ANK2026016_P02_2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van strips
Beschreibung: Een goed opgebouwd aanbod van strips vormt een belangrijke pijler van een goede bibliotheekwerking. De aankoop beslaat het hele aanbod van strips voor de bibliotheek. Raming: 5.000 euro incl. 6% btw per jaar
Interne Kennung: ANK2026016_P03_3
Los: LOT-0004
Titel: Leveren van audiovisuele materialen
Beschreibung: Een goed opgebouwd aanbod van dvd’s voor zowel volwassenen als kinderen, dat zowel fictie als non-fictie omvat, vormt een belangrijke pijler van een goede bibliotheekwerking. De aankoop beslaat het hele aanbod van audiovisuele materialen voor de bibliotheek.
Interne Kennung: ANK2026016_04_4