701368-2025 - Wettbewerb
Polen – Rettungswagen – Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem – 4 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem – 4 szt.
BeschreibungDostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem – 4 szt.- szczegółowy opis w swz
Interne KennungWL.2371.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa mazowieckiego
BeschreibungCzęść 1 - Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa mazowieckiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungWL.2371.11.2025 dla części 1
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenDla części 1: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa podkarpackiego
BeschreibungCzęść 2 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa podkarpackiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungWL.2371.11.2025 dla części 2
Beschreibung der OptionenDla części 2: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3- Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa śląskiego;
BeschreibungCzęść 3 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa śląskiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungWL.2371.11.2025 dla części 3
Beschreibung der OptionenDla części 3: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4- Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa wielkopolskiego;
BeschreibungCzęść 4 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa wielkopolskiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungWL.2371.11.2025 dla części 4
Beschreibung der OptionenDla części 4: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices.