701370-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Beschilderung – Provádění údržby a obnovy svislého a vodorovného dopravního značení na místních komunikacích na území statutárního města České Budějovice - opětovné vypsání
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění údržby a obnovy svislého a vodorovného dopravního značení na místních komunikacích na území statutárního města České Budějovice - opětovné vypsání
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržby a obnovy svislého a vodorovného dopravního značení na místních komunikacích v Českých Budějovicích. Jednotlivá specifikace prací je uvedena v „Tabulce specifikace prací a jednotkových cen“ za 12 měsíců, která tvoří přílohu návrh Smlouvy o poskytování služeb (dále jen „Návrh smlouvy“). Součástí nabídkové jednotkové ceny, podle typu značení, budou veškeré náklady vyplývající ze zadání a pro úplné provedení díla nutné (jedná se především o dopravu, skladování, situační plánky dopravního značení menšího rozsahu, jenž budou účtovány dle tabulky specifikace prací a jednotkových cen v hodinové sazbě apod.) K zajištění operativnosti při osazování svislého dopravního značení místních komunikací na území statutárního města České Budějovice zhotovitel zajistí trvalou 24hodinovou telefonní službu, která do 30 minut od oznámení, v pracovní dny od 7.00-15.00 hod. a v časech od 15.00-7.00hod. v pracovních dnech, o sobotách, nedělích a svátcích do 60 minut zajistí odstranění závady na svislém dopravním značení (zejména výstražné dopravní značení, značení upravující přednosti atd.), při němž může dojít k ohrožení zdraví či života, nebo které mohou způsobit poškození majetku. Oznámením se rozumí nahlášení informace o havárii či potřebě instalace dopravního značení místní komunikace na dispečinkové telefonní číslo, a to buď objednatelem, nebo bezpečnostními složkami. Mimo havarijních zásahů budou práce prováděny dle požadavků objednatele zaslaných formou e-mailu nebo pravidelným osobním předáním v určený den u svislého dopravního značení s termínem dodání do 5 pracovních dnů (případně dle dohody) a u vodorovného dopravního značení po dohodě s objednatelem (v souvislosti s klimatickými podmínkami apod.) do 10 pracovních dnů. Zhotovitel bude v součinnosti s objednatelem zajišťovat kontrolu stávajícího svislého a vodorovného dopravního značení a navrhovat objednateli jeho potřebnou obnovu. Zadavatel si vyhrazuje právo odebrat menší množství či překročit množství uvedené v Tabulce specifikace prací a jednotkových cen. Tabulka specifikace prací a jednotkových cen obsahuje předpokládané množství jednotlivých dodávek, jejich skutečný rozsah i rozložení se může lišit a bude vycházet z dílčích výzev k plnění zadavatele (objednatele). Zhotovitel je povinen splnit veškeré výzvy k plnění od zadavatele (objednatele), nedohodnou-li se jinak, a to v rozsahu (objemu) plnění odpovídajícímu hodnotě celkové nabídkové ceny. Plnění dodávek vyžádaných objednatelem nad rámec celkové nabídkové ceny je možné se souhlasem zhotovitele. Zadavatel se zavazuje odebrat v rozsahu 12 měsíců plnění v hodnotě min. 100.000,00 Kč bez DPH, viz. čl. 5 Návrhu smlouvy. Maximální celková hodnota plnění po dobu každých 48 kalendářních měsíců trvání smlouvy činí 17.000.000,00 Kč, viz. čl. 5 Návrhu smlouvy. Jednotkové ceny uvedené účastníkem zadávacího řízení v Tabulce specifikace prací a jednotkových cen jsou cenami závaznými, nejvýše přípustnými a nepřekročitelnými, garantovanými po celou dobu trvání smlouvy (případně upravené dle inflační doložky). Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen závazným vzorem návrhu smlouvy včetně příloh, které tvoří přílohu zadávací dokumentace. Uzavřená smlouva není rámcovou dohodou ve smyslu § 131 a násl. zákona, ale smlouvou s postupným plněním na výzvu k plnění. Dílčí výzvy k plnění pak nejsou samostatnými smlouvami podléhajícími uveřejnění v registru smluv.
Interne KennungCBU/25/0028
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 34992300 Straßenschilder
5. Los
LosLOT-0001
TitelProvádění údržby a obnovy svislého a vodorovného dopravního značení na místních komunikacích na území statutárního města České Budějovice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern, 34922100 Straßenmarkierungen, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 34992300 Straßenschilder
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny jsou uvedeny v Návrhu smlouvy o poskytování služeb.