See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Mechanische riolering
Beschreibung: Gemeente Culemborg heeft een aanbesteding uitgevoerd om het preventieve en correctieve onderhoud, inclusief herstelonderhoud en -vervangingen, uit te besteden aan één Opdrachtnemer. Middels de aanbesteding is een overeenkomst afgesloten. LET OP: Dit betreft niet daadwerkelijk een onderhandeling zonder bekendmaking. Er is een openbare Europese aanbesteding doorlopen met TN kenmerk 424786 en PB/S nummer 2023/S 149-475905. In Mercell kan echter niet vanuit de tenderomgeving een aankondiging van gegunde opdracht gepubliceerd worden. Daarom is deze nieuwe omgeving aangemaakt om de aankondiging van de gegunde opdracht te kunnen publiceren. Om technisch-administratieve redenen is gekozen voor dit formulier. LET OP 2: De weergegeven definitieve waarde betreft de totaal gewogen inschrijfsom van de winnaar van de aanbesteding. De werkelijke waarde kan afwijken, afhankelijk van de daadwerkelijke hoeveelheden. De definitieve waarde van de opdracht is gebaseerd op de winnende offerte, voor een periode van 6 jaar, exclusief mogelijke opties.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft niet daadwerkelijk een onderhandeling zonder bekendmaking. Er is een openbare Europese aanbesteding doorlopen met TN kenmerk 424786 en PB/S nummer 2023/S 149-475905. In Mercell kan echter niet vanuit de tenderomgeving een aankondiging van gegunde opdracht gepubliceerd worden. Daarom is deze nieuwe omgeving aangemaakt om de aankondiging van de gegunde opdracht te kunnen publiceren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie algemene omschrijving
Interne Kennung: 1