701407-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – IT-Hardware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIT-Hardware
BeschreibungDe opdracht gaat over het leveren van IT-hardware. Deze opdracht betreft twee raamovereenkomsten met een totaal geraamde waarde van € 409.589,- ex. BTW. De maximale waarde over de gehele looptijd van de individuele raamovereenkomsten is € 511.000,- ex. BTW.
Interne Kennung2025/EA/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe inwerkingtredingen van de raamovereenkomsten zijn gepland op 15 oktober 2025 en hebben een looptijd tot en met 14 oktober 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2) maal één (1) jaar.