2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu w modelu giełdowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż (dostawa) energii elektrycznej w modelu giełdowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. z 2023 r. poz. 819) do punktów poboru Zamawiającego. Energia będzie zużywana na potrzeby Zamawiającego, który nie jest przedsiębiorstwem energetycznym w rozumieniu ustawy z 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 poz. 1385 z późn. zm.). Doprecyzowując, zakup jest planowany w oparciu o notowania produktów rynku terminowego typu BASE oraz rozliczenie w oparciu o ceny rynku SPOT (Rynku Dnia Następnego), na Towarowej Giełdzie Energii S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ i załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 577952-2025
Interne Kennung: 85/EZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001