See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie Dziennych Domów Pomocy Społecznej i popołudniowych klubów społecznościowych (części 1-6) oraz prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej, w szczególności dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym ( części 7- 8)
Beschreibung: 1.1) Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie Dziennych Domów Pomocy Społecznej i popołudniowych klubów społecznościowych (części 1-6) oraz prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej, w szczególności dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym (części 7- 8). 1.2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części: Część 1: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 48 osób przy ul. Czecha 2 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1a do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 2: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 43 osób przy ul. Wiślanej 9 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1b do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 3: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 30 osób przy ul. Tysiąclecia 45 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1c do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 4: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 65 osób przy ul. Misjonarzy Oblatów 24 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1d do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 5: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 26 osób przy ul. Gliwickiej 74a - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1e do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 6: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 25 osób w dzielnicy Katowice-Dąb-szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1f do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 7: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 42 osób, w tym dla około 25 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym, przy ul. Świdnickiej 35a - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1g do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 8: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 50 osób, w tym dla około 30 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym przy ul. Głogowskiej 23 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1h do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%. 1.3) Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 8 części, Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne części zamówienia od nr 1 do nr 8, opisane powyżej. 1.4). Wykonawca w przedmiotowym postępowaniu może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części od nr 1 do nr 8. 1.5) Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Za równoznaczne ze złożeniem więcej niż jednej oferty przez tego samego Wykonawcę zostanie uznana sytuacja, w której ten sam podmiot występuje w dwóch lub więcej ofertach składanych wspólnie lub jest samodzielnym Wykonawcą, a jednocześnie jest uczestnikiem wspólnej oferty.
Interne Kennung: DO.261.2.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura będzie prowadzona w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp, z zastosowaniem art. 360 ustawy Pzp, ponieważ przedmiotowe postępowanie dotyczy zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi. W związku z tym zgodnie z art. 360 pkt 2), 3), 4) ustawy Pzp Zamawiający nie będzie stosował przepisów ustawy dotyczących: obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, na formularzu jednolitego dokumentu; minimalnych terminów składania ofert; obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający uwzględnił w postępowaniu możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 48 osób przy ul. Czecha 2
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 48 osób przy ul. Czecha 2 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1a do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 1 Czecha - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0002
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 43 osób przy ul. Wiślanej 9
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 43 osób przy ul. Wiślanej 9 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1b do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 2 Wiślana - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0003
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 30 osób przy ul. Tysiąclecia 45
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 30 osób przy ul. Tysiąclecia 45 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1c do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 3 Tysiąclecia - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0004
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 65 osób przy ul. Misjonarzy Oblatów 24
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 65 osób przy ul. Misjonarzy Oblatów 24 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1d do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 4 Oblatów - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0005
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 26 osób przy ul. Gliwickiej 74a
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 26 osób przy ul. Gliwickiej 74a - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1e do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 5 Gliwicka - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0006
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 25 osób w dzielnicy Katowice-Dąb
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 25 osób w dzielnicy Katowice-Dąb- szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1f do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 6 Dąb - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0007
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 42 osób, w tym dla około 25 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym, przy ul. Świdnickiej 35a
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 42 osób, w tym dla około 25 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym, przy ul. Świdnickiej 35a - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1g do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 7 Świdnicka - DO.261.2.20.2025
Los: LOT-0008
Titel: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 50 osób, w tym dla około 30 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym przy ul. Głogowskiej 23
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 50 osób, w tym dla około 30 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym przy ul. Głogowskiej 23 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1g do SWZ stanowiącym projekt umowy. Minimalny poziom realizacji zadania w częściach od 1 do 8 będzie wynosił 75%.
Interne Kennung: częśc 8 Głogowska - DO.261.2.20.2025