2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup radionuklidových zdrojů pro testovací ozařování
Beschreibung: Jedná se o dodávku čtyř uzavřených radionuklidových zdrojů 60Co (dále také jako „URZ“) pro testování radiační odolnosti vybrané mikroelektroniky. Zadavatel požaduje splnění následujících parametrů předmětu plnění: Parametr Požadovaná hodnota Počet poptávaných kobaltových URZ 4 kusy Minimální aktivita každého URZ 130 TBq Minimální celková aktivity všech (4) URZ 580 TBq Minimální doba platnosti certifikátů URZ Kompatibilita URZ s pouzdrem zadavatele 10 let ANO Zadavatel poskytne oproti podepsané dohodě o mlčenlivosti (dále jen „NDA“) výkres pouzdra, do kterého bude kobaltové URZ vkládat. Uchazeč tedy musí dodat kobaltové URZ kompatibilní s tímto pouzdrem. NDA tvoří přílohu č. 3 této ZD. Uchazeč odešle elektronicky podepsaný originál NDA přes portál zadavatele – formou nástroje „obecná zpráva zadavateli“ v rámci předmětné zakázky. Součástí předmětu plnění není vložení dodávaných URZ do předmětného pouzdra, ale pouze zajištění vzájemné kompatibility. Vložení URZ do pouzdra bude provádět zadavatel svépomocí. Aktivity a platnosti certifikátů URZ se posuzují ke dni zahájení tohoto otevřeného řízení. Zadavatel ujišťuje účastníky, že v případě certifikátů s dřívějším datem měření bude aktivita dopočtena ke dni zahájení řízení s využitím poločasu přeměny daného radionuklidu. Přeprava transportního kontejneru (ve kterém jsou URZ přepravovány) do místa plnění zadavatele musí být provedena dle platných právních předpisů (Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí ADR) v typově schváleném obalovém souboru – např. typu B(U).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2320000002-1