2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Schaadskudde Houtdorper- en Speulderveld (nieuw)
Beschreibung: Op 22 januari 2025 heeft de gemeenteraad het begrazingsplan voor het Houtdorper- en Speulderveld (‘HSV’) vastgesteld. Het HSV is een heideterrein van ongeveer 500 ha. en ligt tussen Speuld en Uddel. Met het vaststellen van het begrazingsplan komt vanaf 2026 een (geïndexeerd) bedrag van in totaal €110.000,-/jr beschikbaar voor een schaapskudde op het HSV met een grootte van 500 schapen. Daarnaast heeft de raad een eenmalig bedrag beschikbaar gesteld van €60.000,- voor de bouw van 4 wolfwerende nachtkralen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
Los: LOT-0000