701706-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – Zakup wsparcia producenta dla infrastruktury HPE i oprogramowania do wykonywania backupu oraz dostawa subskrypcji dla systemu wirtualizacji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wsparcia producenta dla infrastruktury HPE i oprogramowania do wykonywania backupu oraz dostawa subskrypcji dla systemu wirtualizacji.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup pełnego wsparcia producenta na posiadany sprzęt HPE Synergy 12000 w infrastrukturze uniwersalnej i na posiadane oprogramowanie Veeam Backup&Replication oraz dostawa subskrypcji oprogramowania do wirtualizacji. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania: 1) Zadanie I - zapewnienie pełnego wsparcia producenta dla posiadanego sprzętu HPE w Uniwersalnej infrastrukturze sprzętowo-programowej na okres 12 m-cy z pozostawieniem uszkodzonych dysków u zamawiającego - wykonanie pełnej aktualizacji oprogramowania i firmware. - świadczenie gwarancji oraz 200 roboczogodzin usług asysty technicznej Wykonawcy. 2) Zadanie II - zapewnienie wsparcia producenta dla posiadanego oprogramowania do backupu Veeam Backup&Replication Enterprise Plus (72 Sockets) i pakietu do monitorowania infrastruktury wirtualizacyjnej Veeam Managemant Pack for System Center Operation Manager (72 Sockets), lub dostawa równoważnego oprogramowania na okres do 36 miesięcy - świadczenie gwarancji oraz usług asysty technicznej Wykonawcy przez cały okres wykupionego wsparcia producenta. 3) Zadanie III - dostawa subskrypcji i kluczy aktywacji wsparcia producenta oprogramowania do systemu wirtualizacji dla 36 serwerów umożliwiającego wirtualizację serwerów, zasobów dyskowych i sieci - aktualizacją oprogramowania we wskazanej przez Zamawiającego infrastrukturze - świadczenie gwarancji oraz usług asysty technicznej Wykonawcy przez okres 36 miesięcy od daty aktywacji wsparcia producenta na pierwszy rok obowiązywania umowy.
Interne KennungCIS-WAZ.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wsparcia producenta dla infrastruktury HPE i oprogramowania do wykonywania backupu oraz dostawa subskrypcji dla systemu wirtualizacji
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania: 1) Zadanie I - zapewnienie pełnego wsparcia producenta dla posiadanego sprzętu HPE w Uniwersalnej infrastrukturze sprzętowo-programowej na okres 12 m-cy z pozostawieniem uszkodzonych dysków u zamawiającego - wykonanie pełnej aktualizacji oprogramowania i firmware. - świadczenie gwarancji oraz 200 roboczogodzin usług asysty technicznej Wykonawcy. 2) Zadanie II - zapewnienie wsparcia producenta dla posiadanego oprogramowania do backupu Veeam Backup&Replication Enterprise Plus (72 Sockets) i pakietu do monitorowania infrastruktury wirtualizacyjnej Veeam Managemant Pack for System Center Operation Manager (72 Sockets), lub dostawa równoważnego oprogramowania na okres do 36 miesięcy - świadczenie gwarancji oraz usług asysty technicznej Wykonawcy przez cały okres wykupionego wsparcia producenta. 3) Zadanie III - dostawa subskrypcji i kluczy aktywacji wsparcia producenta oprogramowania do systemu wirtualizacji dla 36 serwerów umożliwiającego wirtualizację serwerów, zasobów dyskowych i sieci - aktualizacją oprogramowania we wskazanej przez Zamawiającego infrastrukturze - świadczenie gwarancji oraz usług asysty technicznej Wykonawcy przez okres 36 miesięcy od daty aktywacji wsparcia producenta na pierwszy rok obowiązywania umowy
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste