2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. w następującym zakresie: 1)Zagospodarowanie odpadów powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Gniewino; 2)Zagospodarowanie odpadów powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; 3)Zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 4)Zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe i szkło).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. w następującym zakresie: 1) Zagospodarowanie odpadów powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Gniewino; 2) Zagospodarowanie odpadów powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; 3) Zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 4) Zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych (plastik, metal, opakowania wielomateriałowe i szkło);
Interne Kennung: 271.31.2025
Menge: 2 560,03 Tonnen