2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka svozového vozidla rotopress
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka svozového vozidla rotopress - podvozek i nástavba (dále též jen jako „zařízení“). Bližší vymezení předmětu Veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v Technické specifikaci zařízení (Příloha č. 2 zadávací dokumentace). Účastník zadávacího řízení je povinen nabídnout k plnění Veřejné zakázky všechny položky uvedené v Technické specifikaci zařízení (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: rotopress