70180-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen – 31107985 Meerjarig Onderhoud natte areaal RWS Midden Nederland, district Zuid 2018-2023
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31107985 Meerjarig Onderhoud natte areaal RWS Midden Nederland, district Zuid 2018-2023
Beschreibung31107985 Meerjarig Onderhoud natte areaal RWS Midden Nederland, district Zuid 2018-2026
Interne Kennung31107985
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungHet ontwerpen en implementeren van een automatisch vetsmeersysteem voor de Bernhard en Irenesluis. Er zullen automatische smeerrondsels inclusief lekbakken worden geplaatst op 24 posities in de heftorens op de aandrijving en bewegingswerken van de Prins Bernhardsluis en Prinses Irenesluis inclusief toepassen van een ander smeermiddel en koppeling van de systemen in SCADA (meldingen). Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung1