701942-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa i dostosowanie infrastruktury serwerowej - zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1,2,3,4) - projekt: "Rozwój i rozbudowa e-usług oraz wzmocnienie....
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1. rozbudowę infrastruktury serwerowej Zamawiającego o infrastrukturę wspólną serwerów kasetowych wraz z sześcioma serwerami kasetowymi wraz z niezbędnymi licencjami, dostawy macierzy dyskowej. 2. dostarczenie kontraktów serwisowych dla posiadanych elementów infrastruktury Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung563034-2025
Interne KennungZP-P-I.271.59.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na fakt opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego i zamieszczenia w profilu nabywcy w dniu 18 kwietnia 2025 r., Zamawiający postępuje zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych i skraca terminy składania ofert określone w Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa i dostosowanie infrastruktury serwerowej - zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1,2,3,4) - projekt: "Rozwój i rozbudowa e-usług oraz wzmocnienie...
BeschreibungTak jak w pkt 2.1.