702047-2025 - Wettbewerb
Polen – Büroreinigung – Sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu oraz podległych jednostek terenowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu oraz podległych jednostek terenowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału ZUS w Radomiu oraz podległych jednostek terenowych. 1. Usługa sprzątania obejmowała będzie następujące czynności: - utrzymanie czystości w obiektach Zakładu; - utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego na posesjach przylegających do obiektów Zakładu; - utrzymanie i pielęgnację terenów zielonych; - mycie okien w obiektach; - odśnieżanie dachów na obiektach i ciągów komunikacyjnych; - zapewnienie ciągłości zaopatrzenia w środki czystości; - wykonanie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji; - czyszczenie rynien oraz rewizji rur spustowych z zanieczyszczeń i liści. 2. Świadczenie usług sprzątania będzie odbywało się w następujących obiektach zlokalizowanych j.n.: a) Budynek Oddziału ZUS mieszczący się w Radomiu 26-600 Radom, ul. Czachowskiego 21A; b) Budynki Inspektoratów ZUS mieszczące się w: - 05-600 Grójec, ul. Jana Matejki 10; - 26-900 Kozienice, ul. Radomska 43; - 26-500 Szydłowiec, ul. Sowińskiego 6; - 26-700 Zwoleń, ul. Bogusza 20; c) Budynki Biur Terenowych mieszczące się w: - 26-400 Przysucha, ul. Radomska 30; - 27-300 Lipsko, ul. Partyzantów 10; - 26-670 Pionki, ul. Jana Pawła II 11; d) Budynek biurowo-magazynowy Oddziału ZUS mieszczący się w Radomiu 26-600 Radom, ul. Inwestycyjna 2a.
Interne Kennung310000.271.115.2025-ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77211500 Baumpflege, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu oraz podległych jednostek terenowych.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (art. 441 ustawy) w zakresie dezynfekcji. 2. Postanowienia dotyczące wykonywania usługi w zakresie opcji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (CZĘŚĆ I, dział 12) – stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowieniach umownych. 3. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla niego żadnego wiążącego zobowiązania. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji albo w przypadku skorzystania z opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia czy odszkodowania. 4. Wykonawca nie może odmówić realizacji umowy w zakresie opcji. Zamawiający może skorzystać z opcji wielokrotnie.