70212-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dodávky potravin do vybraných organizačních jednotek VS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky potravin do vybraných organizačních jednotek VS
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek v DNS je dodávka masa (zejm. vepřové, hovězí, drůbeží), pečiva (zejm. chléb, rohlíky, koláče), masných produktů (zejména uzenin) a ovoce a zeleniny do vybraných organizačních jednotek. Předmět veřejné zakázky (resp. konkrétní poptávané potraviny) bude blíže vymezen ve výzvách k podání nabídek po zavedení DNS. Množství poptávaných potravin, včetně frekvence nákupů budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung729472-2023
Interne KennungVS-167804-8/ČJ-2023-800097-VERZAK
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15110000 Fleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001